0
clear
  • Panduit FZUYP7E7EAAF160
  • -20%
  • -20%
Panduit FZUYP7E7EAAF160

Panduit FZUYP7E7EAAF160

€ 2.00

Suma
V obchode.

Vysoko kvalitný produkt Panduit. Uistite sa, že ste až do rýchlosti s dnešnou vysokou rýchlosťou prenosu dát fiber–channel a Ethernet aplikácií. Panduit poskytuje pokročilú šírku pásma a kritické fyzické infraštruktúry s komplexnými systémami z optických vlákien, ktoré poskytujú vysoký výkon, spoľahlivosť a škálovateľnosť. Využite výhody našich optických káblov, konektorov, adaptérových modulov, adaptérových panelov, kaziet, krytov, prepojovacích káblov, káblových zostáv, káblových distribučných produktov a príslušenstva.

Parametre produktu

A los compradores también les gusta

Výhoda : optický zvukový kábel prijíma technológiu prenosu optických vlákien, rýchlosť digitálneho prenosu dosahuje až 250 MB / S pracuje s viackanálovým priestorovým zvukom,

90stupňový adaptér Toslink pripája Digitálny optický kábel Toslink k portu S / PDIF HDTV, systému domáceho kina, zvukovej lišty, prehrávača Bluray alebo iného zariadenia s opt

Počítačové sieteprenos dát vyššou rýchlosťou Vojenské a obrannéprenáša dátové signály jasnejšie Telekomunikácieprenáša dáta na internet, káblovú televíziu a telefón

Vysoko kvalitný produkt Panduit Uistite sa, že ste až do rýchlosti s dnešnou vysokou rýchlosťou prenosu dát fiber–channel a Ethernet aplikácií Panduit poskytuje pokročilú šír

Kábel vyrobený s špičkovým optickým vláknom Corning SMF28 Ultra, kompatibilným s OS1 / OS2, odolnými vysokokvalitnými konektormi z optických vlákien a priemyselným štandardom h

Extrémny výkon : G652.Pracovná Vlnová dĺžka SMF 1310 / 1550nm kompatibilná s ohybom pre až 1 GB / 10 GB / 40 GB / 100 GB alebo vyššie rýchlosti s rôznymi dĺžkami v závislosti

Kábel vyrobený z špičkového optického vlákna Corning SMF28 Ultra, odolných vysokokvalitných LC duplexných optických konektorov a priemyselného štandardu horľavosti Riser OFNR P

100 metrov,Vonkajší pancierový kábel, 9 / 125,LC / PCLC / PC,Duplex, Singlemode Veľká flexibilita a odolnosť s kovovým plášťom a umiestneným v robustnom vonkajšom plášti cez s

62,5 / 125 mikrónový kábel pre aplikácie fast ethernet, fibre channel, ATM a gigabit ethernet, ktoré vyžadujú vysokorýchlostný prenos dát Jadro OM1 62,5 µm Podporuje 200 / 500

【Pero na čistenie konektorov MTP a MPO】čistič je vhodný na čistenie koncových plôch koncoviek konektorov MPO a MTP 【Vysoký výkon】je to účinný nástroj na čistenie koncov

Konektor SCAPC na Scapc je kombináciou keramickej objímky a presného polymérového puzdra Op Zonik high quality Single mode Fiber 9 / 125um OS1 potvrdzuje ITU T G...

Kategórie produktov, ktoré v súčasnosti predáva Eujgoov, sú priemyselné, hardvérové, prístrojové vybavenie, zbierka remesiel, hudobné nástroje, matka a dieťa Každá kategória

Ťažký 6,0 mm sieťovaný plášť pomáha predchádzať poškodeniu kábla a poskytuje dodatočnú úľavu od napätia Pozlátenie odolné voči korózii udržuje konektory čisté...

Funkcia 1 Jeden akčný čistiaci systém 2 Jednoduché tlačenie pohybu zapája konektor a iniciuje cleaner 3 Jednorazové s 800 + čistením na kVyrobené z antistatickej živice 5...

Plne v súlade s normou MTP, odolný Plug and Play, nízka strata nonpinned MPO / female a LC konektor Navrhnuté na opravu vlákien s vysokou hustotou v dátových centrách, ktoré potrebu

【Jednoduchá obsluha】SC fiber optic quick connector je druh konektora, ktorý dokáže dobre vyriešiť zapojenie poľa a vlákno do domáceho projektu...

Všetky modely a všetky dĺžky sú teraz k dispozícii TOSLINK na TOSLINK a TOSLINK na 3,5milimetrový mini optický Vlákno s nízkou disperziou Chyby nízkeho chvenia alebo digitálneho

Vzdelávanie, firemné, vojenské / obranné, vládne, zdravotnícke, finančné a Všeobecné obchodné, Počítačové sieťové aplikácie Zostava optických káblov : OFNR, žltá farba,

KompatibilitaKompatibilné so všetkými zariadeniami s podporou slink, ako sú Zvukové lišty, zvukové prijímače, zvukové procesory, DAC, TV, PS4, herné systémy Xbox Rozšírený dos

Please wait...